SX2 Archive Picks
The table below contains all the archive results for all leagues currently verified and active. System picks from these leagues are only available to subscribed members.

Updated to 11/07/2018.
Date Flag Away Res Frm
02/03/18
Brisbane U21 (Redlands)
3 - 4
10/03/18
Brisbane U21 (Brisbane City)
2 - 2
17/03/18
Moreton Bay Utd (Western Pride)
5 - 0
24/03/18
Olympic FC (Brisbane U21)
0 - 6
24/03/18
Cairns (North Queensland United)
2 - 4
14/04/18
Western Pride (Cairns)
2 - 4
14/04/18
North Queensland United (Redlands)
3 - 1
15/04/18
Brisbane Strikers (Sunshine Coast)
1 - 7
21/04/18
Redlands (Magpies Crusaders)
5 - 3
22/04/18
Brisbane City (North Queensland United)
0 - 4
22/04/18
Brisbane Strikers (Olympic FC)
0 - 1
25/04/18
Magpies Crusaders (Cairns)
1 - 2
27/04/18
Western Pride (Redlands)
0 - 5
28/04/18
Olympic FC (Sunshine Coast)
0 - 5
28/04/18
Magpies Crusaders (Brisbane City)
4 - 3
29/04/18
Moreton Bay Utd (Cairns)
1 - 2
12/05/18
Brisbane Strikers (Magpies Crusaders)
1 - 5
12/05/18
Olympic FC (North Queensland United)
1 - 2
19/05/18
Brisbane Strikers (Western Pride)
1 - 0
26/05/18
Cairns (Sunshine Coast)
1 - 2
26/05/18
North Queensland United (Magpies Crusaders)
3 - 1
27/05/18
Gold Coast (Brisbane U21)
0 - 1
02/06/18
Magpies Crusaders (Sunshine Coast)
0 - 2
02/06/18
Olympic FC (Queensland Lions)
1 - 0
16/06/18
Gold Coast (Brisbane City)
5 - 1
16/06/18
Cairns (Redlands)
2 - 6
17/06/18
Queensland Lions (North Queensland United)
0 - 6
17/06/18
Moreton Bay Utd (Olympic FC)
0 - 0
22/06/18
Redlands (Brisbane U21)
3 - 0
23/06/18
Western Pride (Sunshine Coast)
1 - 8
23/06/18
Moreton Bay Utd (North Queensland United)
2 - 3
23/06/18
Cairns (Brisbane City)
1 - 3
23/06/18
Brisbane Strikers (Gold Coast)
0 - 4
30/06/18
Cairns (Brisbane Strikers)
3 - 5
30/06/18
Moreton Bay Utd (Magpies Crusaders)
1 - 2
07/07/18
Queensland Lions (Sunshine Coast)
0 - 4
07/07/18
Brisbane Strikers (Brisbane U21)
2 - 1
16/03/18
Heidelberg (Oakleigh)
1 - 3
23/03/18
Heidelberg (Pascoe Vale)
2 - 3
07/04/18
Heidelberg (Northcote City)
0 - 1
07/04/18
Avondale FC (Dandenong)
0 - 1
09/04/18
Port Melbourne Sharks (Bulleen)
1 - 5
16/04/18
Pascoe Vale (Kingston City)
0 - 1
27/04/18
Port Melbourne Sharks (Pascoe Vale)
0 - 0
04/05/18
Avondale FC (Melbourne Knights)
2 - 2
04/05/18
Dandenong (Oakleigh)
2 - 1
05/05/18
Heidelberg (Hume City)
1 - 2
20/05/18
Avondale FC (South Melbourne)
0 - 3
26/05/18
Heidelberg (Avondale FC)
1 - 1
28/05/18
Bentleigh (Bulleen)
1 - 3
28/05/18
Green Gully (Kingston City)
1 - 1
09/06/18
Avondale FC (Kingston City)
2 - 0
11/06/18
Heidelberg (Bulleen)
0 - 1
15/06/18
Bentleigh (Pascoe Vale)
2 - 1
23/06/18
Bentleigh (Northcote City)
0 - 0
06/07/18
Pascoe Vale (Green Gully)
0 - 2
07/07/18
Dandenong (Avondale FC)
1 - 0
08/07/18
Melbourne Knights (South Melbourne)
5 - 1
07/04/18
Vegalta Sendai (Urawa)
1 - 0
15/04/18
Kobe (Yokohama M.)
1 - 2
15/04/18
Hiroshima (Shonan)
0 - 2
21/04/18
Tokyo (Shimizu)
0 - 1
25/04/18
Kobe (Kashima)
1 - 1
25/04/18
Urawa (Kashiwa)
1 - 0
28/04/18
Sapporo (Vegalta Sendai)
2 - 2
02/05/18
V-Varen Nagasaki (Kashima)
2 - 1
02/05/18
Tokyo (Kobe)
0 - 0
02/05/18
C-Osaka (Nagoya)
0 - 0
02/05/18
Sapporo (Sagan Tosu)
1 - 2
05/05/18
Iwata (Kashiwa)
1 - 2
06/05/18
Shimizu (Sagan Tosu)
3 - 1
12/05/18
Hiroshima (Vegalta Sendai)
1 - 3
19/05/18
Iwata (Shonan)
1 - 0
20/05/18
Sapporo (Kobe)
4 - 0
31/03/18
Sorrento (Inglewood)
2 - 1
31/03/18
Perth Glory U21 (Floreat Athena)
1 - 5
07/04/18
Joondalup (Inglewood)
0 - 3
07/04/18
Forrestfield (Joondalup United)
1 - 1
14/04/18
Cockburn City (Forrestfield)
1 - 1
21/04/18
Joondalup (Joondalup United)
1 - 3
28/04/18
Armadale (Floreat Athena)
0 - 4
28/04/18
Perth SC (Stirling Lions)
2 - 2
02/05/18
Perth Glory U21 (Armadale)
1 - 1
02/05/18
Bayswater City (Sorrento)
2 - 4
02/05/18
Cockburn City (Floreat Athena)
0 - 4
02/05/18
Balcatta (Joondalup)
1 - 4
02/05/18
Stirling Lions (Joondalup United)
0 - 2
05/05/18
Perth SC (Joondalup)
1 - 0
05/05/18
Balcatta (Stirling Lions)
3 - 0
05/05/18
Floreat Athena (Subiaco)
2 - 1
05/05/18
Inglewood (Joondalup United)
3 - 1
05/05/18
Bayswater City (Forrestfield)
0 - 4
12/05/18
Joondalup (Bayswater City)
1 - 0
12/05/18
Cockburn City (Armadale)
0 - 1
26/05/18
Bayswater City (Balcatta)
1 - 4
26/05/18
Forrestfield (Floreat Athena)
1 - 1
26/05/18
Cockburn City (Subiaco)
0 - 2
26/05/18
Armadale (Joondalup United)
1 - 3
26/05/18
Joondalup (Sorrento)
1 - 2
01/06/18
Bayswater City (Joondalup United)
0 - 4
02/06/18
Perth Glory U21 (Balcatta)
2 - 3
02/06/18
Cockburn City (Stirling Lions)
1 - 3
02/06/18
Inglewood (Subiaco)
0 - 3
09/06/18
Floreat Athena (Balcatta)
1 - 5
09/06/18
Perth Glory U21 (Joondalup United)
0 - 5
09/06/18
Armadale (Perth SC)
4 - 0
09/06/18
Joondalup (Subiaco)
2 - 0
09/06/18
Inglewood (Cockburn City)
1 - 1
16/06/18
Stirling Lions (Armadale)
4 - 1
16/06/18
Perth SC (Floreat Athena)
0 - 1
17/06/18
Bayswater City (Inglewood)
1 - 0
23/06/18
Forrestfield (Balcatta)
2 - 0
23/06/18
Perth Glory U21 (Joondalup)
3 - 5
23/06/18
Sorrento (Stirling Lions)
1 - 2
23/06/18
Perth SC (Subiaco)
1 - 1
23/06/18
Floreat Athena (Joondalup United)
0 - 4
30/06/18
Inglewood (Sorrento)
1 - 2
30/06/18
Joondalup (Stirling Lions)
0 - 3
30/06/18
Perth SC (Forrestfield)
1 - 3
07/07/18
Perth Glory U21 (Bayswater City)
1 - 3
07/07/18
Inglewood (Joondalup)
3 - 0
07/07/18
Cockburn City (Perth SC)
2 - 1
18/04/18
HJK (SJK)
0 - 1
22/04/18
VPS (Mariehamn)
2 - 2
25/04/18
Ilves (VPS)
1 - 1
25/04/18
KuPS (Mariehamn)
1 - 4
28/04/18
Rovaniemi (TPS Turku)
0 - 0
29/04/18
SJK (Ilves)
1 - 1
29/04/18
Mariehamn (Kemi)
2 - 3
03/05/18
TPS Turku (Mariehamn)
3 - 2
07/05/18
HJK (Kemi)
1 - 2
07/05/18
Mariehamn (Honka)
1 - 1
07/05/18
VPS (TPS Turku)
0 - 1
13/05/18
KuPS (Rovaniemi)
2 - 0
13/05/18
Ilves (Mariehamn)
2 - 0
18/05/18
VPS (Ilves)
0 - 0
18/05/18
Mariehamn (KuPS)
2 - 1
18/05/18
HJK (TPS Turku)
0 - 1
22/05/18
Honka (TPS Turku)
0 - 0
22/05/18
KuPS (VPS)
0 - 2
22/05/18
Lahti (Mariehamn)
1 - 2
26/05/18
Rovaniemi (Inter Turku)
3 - 3
01/06/18
HJK (Rovaniemi)
1 - 2
01/06/18
KuPS (TPS Turku)
0 - 0
02/06/18
Ilves (Honka)
4 - 1
02/06/18
Lahti (Kemi)
0 - 0
12/06/18
Ilves (KuPS)
3 - 1
12/06/18
Honka (Lahti)
1 - 1
12/06/18
VPS (Rovaniemi)
1 - 0
15/06/18
Lahti (TPS Turku)
1 - 1
16/06/18
HJK (Ilves)
0 - 0
16/06/18
SJK (Kemi)
1 - 0
16/06/18
Rovaniemi (Mariehamn)
1 - 3
20/06/18
Lahti (Ilves)
0 - 0
20/06/18
HJK (KuPS)
2 - 2
20/06/18
Inter Turku (TPS Turku)
1 - 1
21/06/18
Rovaniemi (Kemi)
0 - 1
25/06/18
VPS (HJK)
5 - 0
25/06/18
Kemi (Mariehamn)
2 - 1
26/06/18
Honka (Inter Turku)
2 - 3
26/06/18
Ilves (SJK)
2 - 3
29/06/18
Mariehamn (TPS Turku)
2 - 0
30/06/18
VPS (Kemi)
0 - 1
04/07/18
Ilves (Rovaniemi)
2 - 0
04/07/18
Lahti (SJK)
1 - 0
04/07/18
TPS Turku (VPS)
2 - 0
04/07/18
Honka (Mariehamn)
1 - 2
08/07/18
VPS (Honka)
0 - 1
07/04/18
Oita (Kyoto)
0 - 1
08/04/18
Okayama (Albirex Niigata)
0 - 1
08/04/18
Chiba (Kanazawa)
3 - 1
14/04/18
Renofa Yamaguchi (Avispa Fukuoka)
2 - 0
14/04/18
Yamaga (Kofu)
0 - 1
14/04/18
Okayama (Omiya Ardija)
1 - 1
15/04/18
Verdy (Kumamoto)
0 - 0
15/04/18
Ehime (Kamatamare)
1 - 1
15/04/18
Kanazawa (Mito)
1 - 0
15/04/18
Machida (Chiba)
3 - 2
21/04/18
Kumamoto (Kyoto)
1 - 2
22/04/18
Omiya Ardija (Albirex Niigata)
0 - 1
22/04/18
Oita (Kanazawa)
0 - 1
22/04/18
Kamatamare (Tokushima)
0 - 1
22/04/18
Tochigi (Yokohama FC)
0 - 0
22/04/18
Renofa Yamaguchi (Machida)
1 - 2
28/04/18
Avispa Fukuoka (Kamatamare)
1 - 1
28/04/18
Verdy (Omiya Ardija)
2 - 0
28/04/18
Yamaga (Ehime)
1 - 1
28/04/18
Chiba (Kofu)
1 - 1
03/05/18
Okayama (Chiba)
1 - 0
03/05/18
Renofa Yamaguchi (Kofu)
1 - 1
03/05/18
Ehime (Tokushima)
2 - 0
06/05/18
Kamatamare (Yamagata)
2 - 0
06/05/18
Tokushima (Mito)
0 - 1
06/05/18
Renofa Yamaguchi (Kyoto)
1 - 2
06/05/18
Tochigi (Ehime)
1 - 1
06/05/18
Yokohama FC (Machida)
1 - 0
06/05/18
Avispa Fukuoka (Okayama)
2 - 2
06/05/18
Yamaga (Gifu)
2 - 0
12/05/18
Tochigi (Kofu)
2 - 1
12/05/18
Kanazawa (Yamaga)
5 - 0
13/05/18
Okayama (Mito)
3 - 0
13/05/18
Omiya Ardija (Yamagata)
1 - 1
19/05/18
Gifu (Omiya Ardija)
0 - 2
20/05/18
Mito (Kumamoto)
2 - 1
20/05/18
Kofu (Kamatamare)
0 - 3
20/05/18
Tokushima (Kanazawa)
0 - 0
20/05/18
Renofa Yamaguchi (Oita)
2 - 2
20/05/18
Machida (Tochigi)
0 - 0
20/05/18
Avispa Fukuoka (Yamaga)
1 - 0
26/05/18
Yokohama FC (Kyoto)
0 - 2
27/05/18
Avispa Fukuoka (Mito)
0 - 2
02/06/18
Renofa Yamaguchi (Chiba)
2 - 2
02/06/18
Kyoto (Kanazawa)
1 - 3
02/06/18
Yamagata (Okayama)
2 - 2
09/06/18
Yamaga (Kyoto)
0 - 1
10/06/18
Verdy (Albirex Niigata)
1 - 2
10/06/18
Gifu (Kamatamare)
0 - 1
10/06/18
Avispa Fukuoka (Kumamoto)
0 - 1
10/06/18
Oita (Ehime)
1 - 0
10/06/18
Yokohama FC (Omiya Ardija)
4 - 0
10/06/18
Machida (Tokushima)
1 - 2
16/06/18
Omiya Ardija (Mito)
1 - 2
16/06/18
Kamatamare (Kumamoto)
1 - 1
16/06/18
Renofa Yamaguchi (Tokushima)
1 - 2
20/06/18
Kofu (Albirex Niigata)
1 - 5
23/06/18
Renofa Yamaguchi (Gifu)
2 - 2
23/06/18
Omiya Ardija (Kyoto)
0 - 3
24/06/18
Kofu (Yokohama FC)
1 - 0
27/06/18
Verdy (Okayama)
0 - 1
30/06/18
Machida (Avispa Fukuoka)
2 - 2
30/06/18
Verdy (Kamatamare)
3 - 1
30/06/18
Mito (Albirex Niigata)
1 - 1
30/06/18
Yamaga (Kumamoto)
1 - 3
30/06/18
Chiba (Tochigi)
0 - 1
30/06/18
Oita (Tokushima)
3 - 0
01/07/18
Kanazawa (Okayama)
3 - 3
04/07/18
Kanazawa (Kofu)
1 - 3
07/07/18
Omiya Ardija (Chiba)
1 - 3
07/07/18
Kamatamare (Mito)
5 - 0
07/07/18
Yamagata (Yokohama FC)
1 - 1
18/04/18
Trakai (Atlantas)
0 - 2
25/04/18
Jonava (Atlantas)
1 - 0
28/04/18
Suduva (Jonava)
0 - 0
28/04/18
Zalgiris (Palanga)
1 - 2
29/04/18
Atlantas (Kauno Zalgiris)
2 - 3
29/04/18
Trakai (Stumbras)
0 - 2
02/05/18
Trakai (Palanga)
1 - 0
02/05/18
Suduva (Zalgiris)
2 - 3
08/05/18
Zalgiris (Jonava)
1 - 2
09/05/18
Atlantas (Palanga)
0 - 2
12/05/18
Suduva (Atlantas)
0 - 3
12/05/18
Zalgiris (Trakai)
0 - 1
16/05/18
Stumbras (Palanga)
0 - 2
16/05/18
Trakai (Jonava)
0 - 0
23/05/18
Zalgiris (Kauno Zalgiris)
0 - 1
15/06/18
Atlantas (Jonava)
2 - 1
16/06/18
Suduva (Palanga)
1 - 4
01/07/18
Suduva (Kauno Zalgiris)
0 - 3
04/07/18
Suduva (Kauno Zalgiris)
1 - 0
21/04/18
Örebro (Östersunds)
0 - 2
22/04/18
Kalmar (Trelleborgs)
0 - 1
23/04/18
Djurgarden (Elfsborg)
2 - 2
06/05/18
Djurgarden (Brommapojkarna)
1 - 0
06/05/18
Kalmar (Dalkurd)
1 - 2
06/05/18
AIK Stockholm (Elfsborg)
0 - 0
07/05/18
Örebro (Sirius)
2 - 4
17/05/18
Örebro (Djurgarden)
2 - 0
18/05/18
Kalmar (Brommapojkarna)
2 - 1
19/05/18
Trelleborgs (Sirius)
1 - 1
20/05/18
Hacken (Malmo FF)
2 - 0
21/05/18
Goteborg (Elfsborg)
1 - 1
22/05/18
Kalmar (Örebro)
2 - 1
23/05/18
AIK Stockholm (Hacken)
1 - 1
26/05/18
Norrkoping (AIK Stockholm)
3 - 3
27/05/18
Hammarby (Kalmar)
1 - 1
27/05/18
Goteborg (Sundsvall)
2 - 0
27/05/18
Trelleborgs (Elfsborg)
2 - 1
27/05/18
Djurgarden (Sirius)
1 - 5
03/07/18
Sundsvall (Sirius)
1 - 3
07/07/18
Malmo FF (Sirius)
0 - 4
07/07/18
Sundsvall (Hacken)
3 - 0
08/07/18
Kalmar (Goteborg)
1 - 3
08/07/18
Elfsborg (Örebro)
1 - 2
09/07/18
Östersunds (Hammarby)
1 - 2
01/05/18
Green Buffaloes FC (Buildcon)
1 - 1
01/05/18
Kabwe (National Assembly)
2 - 3
02/05/18
Kitwe United (Lusaka Dynamos)
0 - 0
05/05/18
Green Eagles (Red Arrows)
0 - 0
06/05/18
Buildcon (Kabwe Youth Academy)
0 - 1
06/05/18
Forest Rangers (Kitwe United)
0 - 1
06/05/18
Lumwana Radiants (NAPSA Stars)
0 - 0
19/05/18
National Assembly (Kitwe United)
3 - 0
19/05/18
Zanaco (New Monze Swallows)
0 - 1
20/05/18
Zesco Utd (Green Buffaloes FC)
2 - 0
20/05/18
Nkana (Kabwe Youth Academy)
2 - 2
20/05/18
Power Dynamos (NAPSA Stars)
1 - 1
20/05/18
Forest Rangers (Red Arrows)
1 - 1
26/05/18
Nkwazi (Forest Rangers)
1 - 1
26/05/18
Green Buffaloes FC (Lumwana Radiants)
1 - 1
26/05/18
Kabwe (Zanaco)
0 - 1
30/05/18
Lumwana Radiants (Kabwe Youth Academy)
2 - 0
30/05/18
Zesco Utd (Kitwe United)
1 - 2
30/05/18
Nkana (Nakambala Leopards)
0 - 1
30/05/18
Forest Rangers (Nchanga Rangers)
0 - 2
30/05/18
Power Dynamos (New Monze Swallows)
0 - 1
30/05/18
Buildcon (Nkwazi)
1 - 0
02/06/18
Green Buffaloes FC (NAPSA Stars)
0 - 1
02/06/18
Nkwazi (National Assembly)
1 - 3
02/06/18
Kabwe (New Monze Swallows)
2 - 1
02/06/18
Kabwe Youth Academy (Zanaco)
2 - 1
09/06/18
Buildcon (Green Eagles)
1 - 0
09/06/18
Power Dynamos (Kabwe)
1 - 0
09/06/18
Zanaco (Kitwe United)
2 - 4
09/06/18
Forest Rangers (Lusaka Dynamos)
1 - 0
09/06/18
Nkana (Nkwazi)
0 - 0
09/06/18
Zesco Utd (Red Arrows)
1 - 1
13/06/18
Green Buffaloes FC (Kabwe)
0 - 1
13/06/18
Kitwe United (NAPSA Stars)
0 - 0
13/06/18
Green Eagles (National Assembly)
1 - 5
16/06/18
Buildcon (Forest Rangers)
0 - 1
16/06/18
Kabwe (Kabwe Youth Academy)
0 - 1
16/06/18
New Monze Swallows (Kitwe United)
0 - 0
16/06/18
NAPSA Stars (Nakambala Leopards)
1 - 0
16/06/18
Zesco Utd (Nchanga Rangers)
0 - 2
16/06/18
Zanaco (Red Arrows)
1 - 0
23/06/18
Forest Rangers (National Assembly)
1 - 2
24/06/18
Buildcon (Power Dynamos)
1 - 0
24/06/18
Red Arrows (NAPSA Stars)
0 - 1
27/06/18
Nkana (Forest Rangers)
1 - 2
27/06/18
Power Dynamos (Kabwe Youth Academy)
1 - 1
27/06/18
Nakambala Leopards (Kabwe)
1 - 0
27/06/18
Nkwazi (NAPSA Stars)
0 - 0
27/06/18
Buildcon (National Assembly)
0 - 2
27/06/18
Red Arrows (New Monze Swallows)
0 - 0
30/06/18
Green Buffaloes FC (Nakambala Leopards)
0 - 0
30/06/18
NAPSA Stars (Nchanga Rangers)
0 - 0
30/06/18
Kabwe (Red Arrows)
0 - 1
01/07/18
Zesco Utd (Forest Rangers)
2 - 3
03/07/18
Power Dynamos (Kitwe United)
1 - 0
03/07/18
Nakambala Leopards (Kabwe Youth Academy)
0 - 0
03/07/18
Green Eagles (NAPSA Stars)
0 - 2
07/07/18
Zanaco (Forest Rangers)
1 - 2
07/07/18
Kitwe United (Nakambala Leopards)
0 - 0
07/07/18
Kabwe (Nchanga Rangers)
1 - 0
08/07/18
Zesco Utd (National Assembly)
0 - 2
08/07/18
Green Buffaloes FC (Nkwazi)
0 - 1
09/03/18
St. Patricks (Bohemians)
0 - 1
09/03/18
Cork City (Dundalk)
1 - 0
24/03/18
Dundalk (Sligo Rovers)
0 - 2
30/03/18
Cork City (Bray)
0 - 4
30/03/18
Waterford (Limerick)
0 - 2
07/04/18
Derry City (Sligo Rovers)
0 - 2
13/04/18
Dundalk (Bray)
0 - 2
14/04/18
Sligo Rovers (Limerick)
1 - 2
17/04/18
Dundalk (Limerick)
0 - 3
20/04/18
Cork City (Bohemians)
0 - 2
30/04/18
Waterford (Bohemians)
0 - 1
30/04/18
Derry City (Limerick)
0 - 3
30/04/18
Cork City (Shamrock Rovers)
3 - 0
04/05/18
Derry City (Bray)
2 - 1
11/05/18
Bohemians (Bray)
1 - 3
11/05/18
St. Patricks (Limerick)
0 - 1
11/05/18
Waterford (Shamrock Rovers)
1 - 1
14/05/18
Waterford (Bray)
2 - 2
18/05/18
Dundalk (Bohemians)
0 - 2
21/05/18
Cork City (Limerick)
0 - 2
22/05/18
St. Patricks (Shamrock Rovers)
3 - 0
25/05/18
Shamrock Rovers (Bohemians)
1 - 1
25/05/18
Limerick (Sligo Rovers)
0 - 0
01/06/18
St. Patricks (Bray)
3 - 1
01/06/18
Bohemians (Limerick)
1 - 1
01/06/18
Dundalk (Shamrock Rovers)
2 - 5
09/06/18
Cork City (Sligo Rovers)
0 - 2
15/06/18
Dundalk (Derry City)
0 - 4
15/06/18
Shamrock Rovers (Limerick)
0 - 2
15/06/18
Sligo Rovers (St. Patricks)
0 - 3
29/06/18
Cork City (Dundalk)
2 - 1
30/06/18
Waterford (Sligo Rovers)
2 - 3
06/07/18
Sligo Rovers (Bray)
2 - 1
06/07/18
Limerick (Derry City)
2 - 1
06/07/18
Dundalk (St. Patricks)
1 - 3
04/03/18
Olimpia Asuncion (Deportivo Santani)
1 - 5
12/03/18
Nacional Asuncion (Sp. Luqueno)
1 - 3
15/03/18
Olimpia Asuncion (3 De Febrero)
0 - 4
18/03/18
Nacional Asuncion (Guarani)
1 - 4
21/03/18
Libertad (Nacional Asuncion)
1 - 1
24/03/18
Diaz (3 De Febrero)
2 - 2
24/03/18
Guarani (Deportivo Santani)
2 - 0
01/04/18
Cerro Porteno (Guarani)
0 - 4
01/04/18
Nacional Asuncion (Deportivo Santani)
1 - 1
06/04/18
Independiente F.B.C. (Dep. Capiata)
2 - 1
07/04/18
Olimpia Asuncion (Nacional Asuncion)
0 - 0
08/04/18
Diaz (Libertad)
1 - 0
12/04/18
Olimpia Asuncion (Libertad)
0 - 1
14/04/18
Deportivo Santani (3 De Febrero)
0 - 0
21/04/18
Olimpia Asuncion (Diaz)
1 - 2
28/04/18
Cerro Porteno (Sol De America)
0 - 3
28/04/18
Nacional Asuncion (3 De Febrero)
1 - 1
30/04/18
Deportivo Santani (Libertad)
1 - 1
05/05/18
Olimpia Asuncion (Guarani)
0 - 0
08/05/18
Guarani (Independiente F.B.C.)
2 - 1
10/05/18
Cerro Porteno (Dep. Capiata)
2 - 3
12/05/18
Olimpia Asuncion (Cerro Porteno)
1 - 0
14/05/18
Diaz (Guarani)
2 - 2
15/05/18
Libertad (Sol De America)
3 - 3
18/05/18
Nacional Asuncion (Sol De America)
1 - 0
20/05/18
Cerro Porteno (Independiente F.B.C.)
0 - 3
21/05/18
Sol De America (Dep. Capiata)
1 - 1
26/05/18
Guarani (Nacional Asuncion)
3 - 0
27/05/18
Sp. Luqueno (Deportivo Santani)
3 - 0
30/05/18
Nacional Asuncion (Dep. Capiata)
0 - 1
31/05/18
Cerro Porteno (Sp. Luqueno)
1 - 1
03/06/18
Olimpia Asuncion (Dep. Capiata)
2 - 2
03/06/18
Independiente F.B.C. (Libertad)
1 - 0
08/06/18
Cerro Porteno (Deportivo Santani)
1 - 1
28/03/18
Club Nacional (Wanderers)
0 - 2
31/03/18
Club Nacional (El Tanque Sisley)
0 - 1
31/03/18
Boston River (Rampla Juniors)
0 - 0
01/04/18
Penarol (CA Torque)
2 - 0
01/04/18
Cerro CA (Racing Montevideo)
1 - 2
07/04/18
Danubio (Cerro CA)
3 - 2
08/04/18
Defensor Sp. (Wanderers)
1 - 2
14/04/18
Cerro CA (River Plate)
1 - 1
15/04/18
Wanderers (Racing Montevideo)
2 - 3
21/04/18
Defensor Sp. (El Tanque Sisley)
0 - 1
21/04/18
River Plate (Wanderers)
0 - 3
22/04/18
Club Nacional (Penarol)
1 - 1
28/04/18
Danubio (Fenix)
0 - 1
28/04/18
Cerro CA (Wanderers)
0 - 1
29/04/18
Penarol (Progreso)
0 - 1
05/05/18
Fenix (CA Torque)
0 - 2
05/05/18
Club Nacional (Danubio)
1 - 2
05/05/18
River Plate (El Tanque Sisley)
0 - 1
06/05/18
Wanderers (Liverpool M.)
2 - 0
09/05/18
River Plate (CA Torque)
2 - 2
10/05/18
Liverpool M. (Racing Montevideo)
2 - 0
10/05/18
Cerro CA (Rampla Juniors)
0 - 1
12/05/18
Penarol (Progreso)
4 - 3
13/05/18
Danubio (Liverpool M.)
3 - 4
13/05/18
Racing Montevideo (Wanderers)
0 - 1
19/05/18
Wanderers (Rampla Juniors)
2 - 3
20/05/18
Cerro CA (Danubio)
0 - 2
26/05/18
Danubio (Fenix)
2 - 2
26/05/18
Penarol (Atenas)
1 - 2
27/05/18
River Plate (Progreso)
0 - 0
27/05/18
Club Nacional (Wanderers)
1 - 4
30/05/18
Wanderers (Cerro CA)
2 - 1
30/05/18
Rampla Juniors (Danubio)
4 - 1
02/06/18
River Plate (Atenas)
1 - 1
02/06/18
Defensor Sp. (CA Torque)
1 - 0
02/06/18
Cerro CA (Fenix)
1 - 1
02/06/18
Club Nacional (Rampla Juniors)
0 - 2
06/06/18
Boston River (Atenas)
1 - 0
06/06/18
Club Nacional (Danubio)
0 - 2
07/06/18
Penarol (Defensor Sp.)
1 - 3
07/06/18
CA Torque (Progreso)
0 - 2
©2016 System X2 - all rights reserved. System X2 accept no reponsibility for any bets placed using system picks. This site uses cookies.
Shortening the odds.
Enhancing your chances.